Internetowy Fundusz Leasingowy

Szybki leasing dla każdego!

Nie wnikamy w historię w BIK i KRD!
Dopasowujemy się do potrzeb zmieniającego się rynku. Jako polski fundusz leasingowy obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa z wieloletnim doświadczeniem, jak i młode firmy, start-upy i osoby wykonujące wolne zawody. Zawieramy umowy z obcokrajowcami.

Mezczyzna strojacy na tle kilku samochodow

Leasing bez BIK i KRD w IFL

Leasing bez BIK i KRD to sprawdzone rozwiązanie dla osób i firm, które posiadają negatywną historią kredytową w BIK, BIG, BRKN lub KRD lub mają trudności w utrzymaniu płynności finansowej. Tak zwany leasing bez baz umożliwia uzyskanie finansowania na samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągniki siodłowe, motocykle, skutery, maszyny rolnicze, a nawet jachty, tym samym pozwalając na rozwijanie działalności gospodarczej mimo złej historii lub niesprzyjających okoliczności rynkowych.

Jako firma leasingowa specjalizująca się w udzielaniu leasingu bez BIK, BIG oraz KRD umożliwiamy wzięcie w leasing aut używanych, jak i nowych oraz innych środków trwałych podlegających rejestracji, bez sprawdzania historii kredytowej, bez weryfikacji dochodów KPIR lub ksiąg handlowych czy sprawdzania jak wyglądał poprzedni rok obrachunkowy.  Innymi słowy – nie interesuje nas historia przychodów, ewentualne występowanie w bazach dłużników (każdego klienta bez wyjątku) czy jakiekolwiek perypetie z historią kredytową. Ufamy klientom i wierzymy, że nasze wsparcie pozwoli im rozwinąć biznes i tym samym móc regularnie spłacać swoje zobowiązania.

Jeśli interesuje Cię oferta na leasing bez BIK i innych baz – skontaktuj się z naszym doradcą już teraz!

Dlaczego warto?

Korzyści z leasingu bez BIK i KRD

Internetowy Fundusz Leasingowy oferuje leasing bez BIK, BIG i KRD. Skorzystanie z tego rodzaju pożyczki niesie ze sobą szereg korzyści.

Pamiętaj, że jeżeli pojazd leasingowany będzie używany tylko w celach zawodowych, będziesz mógł odliczyć od rat do 100% podatku VAT!

Najszybszy leasing

Dzięki minimum formalności odbierzesz dowolny wybrany przez Ciebie pojazd w ciągu kilku dni od zgłoszenia się do nas

Zaufanie do klienta

Historia finansowa oraz wpisy w BIK i KRD nie mają wpływu na decyzję o finansowaniu

Sprawdzone samochody

Nie pozwolimy Ci kupić uszkodzonego pojazdu. Każdy pojazd używany jest sprawdzany przez certyfikowanego rzeczoznawcę

Dostępne samochody

Odbierz kluczyki w 24h!

Sprawdź samochody dostępne na naszym placu od ręki. Podpisz umowę i wyjedź wybranym samochodem nawet tego samego dnia!

O nas

Internetowy Fundusz Leasingowy S.A. (IFL S.A.) to polski fundusz leasingowy z siedzibą w miejscowości Kraków, oferujący: leasing operacyjny, leasing zwrotny i leasing konsumencki. Oferta finansowania inwestycji w formie leasingu skierowana jest do podmiotów prywatnych i klientów biznesowych. Internetowy Fundusz Leasingowy zapewnia tzw. leasing bez baz (leasing bez BIK i KRD), leasing dla nowych firm oraz leasing dla zadłużonych. IFL S.A. udziela leasingu na okres do 60 miesięcy (do 5 lat), gwarantując indywidualne podejście do klienta, minimum formalności i szybką decyzję o udzieleniu leasingu. Klientami Internetowego Funduszu Leasingowego są podmioty z całej Polski, zainteresowane uzyskaniem leasingu oraz nabyciem pojazdu poleasingowego.

FAQ

BIK (Biuro Informacji Kredytowej) to baza danych o zobowiązaniach kredytowych klientów banków, SKOK-ów i firm pożyczkowych. W BIK zatem są gromadzone i udostępniane informacje o osobach prywatnych, jak i o firmach. W bazie BIK znajdują się zarówno pozytywne wpisy związane z kredytami (np. kiedy raty są spłacane na czas), jak i negatywne wpisy (kiedy występuje opóźnienie w spłacie rat).

KRD (Krajowy Rejestr Długów) to baza danych o zobowiązaniach firm względem innych firm. Baza KRD zawiera wyłącznie informacje o podmiotach gospodarczych. To spis firm na który, obok BIK, firmy leasingowe mogą zwracać uwagę podczas wydawania decyzji o leasingu pojazdu lub innego przedmiotu leasingu.

BIG (Biuro Informacji Gospodarczej) to potoczne określenie na rejestr dłużników. Baza BIG zawiera wyłącznie negatywne informacje zarówno o podmiotach gospodarczych, jak i osobach fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Informacje o dłużnikach pochodzą głównie od wierzycieli i są przechowywane przez 6 lat w przypadku konsumentów i przez 10 lat w przypadku przekazania informacji o przedsiębiorcy. Z danych BIG korzystają głównie banki, firmy pożyczkowe, fundusze leasingowe, teleoperatorzy, dostawczy telewizji i internetu, jak również osoby fizyczne.

Leasing bez baz to powszechnie używane określenie na leasing bez BIK, BIG i KRD. Nazwy te są używane zamiennie i dotyczą udzielenia finansowania dla podmiotów zadłużonych (także osób prywatnych) oraz nowych firm, których historia kredytowa jest “czysta”.

Choć mogłoby się wydawać, że żadna instytucja finansowa nie udzieli finansowania zakupu pojazdu zadłużonej firmie lub osobie, to w rzeczywistości tak nie jest. Jako jeden z niewielu funduszy leasingowych w Polsce udzielamy leasingu na pojazd podlegający rejestracji osobom i firmom ze złą historią w BIK.

Tak, wpis w bazie Biura Informacji Gospodarczej nie dyskwalifikuje w możliwości ubiegania się i otrzymania leasingu w firmie leasingowej IFL. W odróżnieniu od nas, bankowe fundusze leasingowe faktycznie mogą taki wpis traktować jako przyczynę do odmowy udzielenia leasingu, podobnie zresztą jak krótki staż firmy, niskie dochody czy zbyt stary przedmiot umowy leasingu.

Tak, w Internetowym Funduszu Leasingowym brak zdolności kredytowej nie jest równoznaczny z brakiem szansy na leasing samochodu lub innego przedmiotu podlegającego rejestracji.

Firmy leasingowe nie zgłaszają do BIK informacji o leasingobiorcach, ani wysokości ich zobowiązań. Internetowy Fundusz Leasingowy nie wyłamuje się z praktyki innych firm leasingowych w Polsce i tym samym także nigdzie nie zgłasza chęci wzięcia przez klienta samochodu w leasing.

Uzyskanie finansowania w postaci leasingu bez weryfikacji wpisów w bazach dłużników w IFL jest możliwe po spełnieniu zaledwie 4 prostych kroków:

  1. Przesłanie do naszego doradcy dokumentów firmowych (wypis CEIDG lub wypis KRS) i/lub skanu dowodu osobistego
  2. Wydanie decyzji o leasingu (gwarantujemy decyzję w ciągu maksymalnie 48 godzin)
  3. Podpisanie umowy leasingu
  4. Przekazanie przedmiotu leasingu (zwykle do 24 godzin od podpisania umowy na leasing)

Czas trwania leasingu wynosi od 24 miesięcy (2 lata) do 60 miesięcy (5 lat), przy czym w niektórych przypadkach można wydłużyć okres finansowania do nawet 84 miesięcy (7 lat).

 

ikona-przedstawiajaca-dymki-chatowe
Zostaw wiadomość

Masz pytania?
Napisz do nas:
biuro@iflsa.pl

Doradca leasingowy

Twój specjalista ds. leasingu!

Potrzebujesz pomocy w wyborze oferty leasingu, formalnościach lub obliczeniu raty leasingu? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści do spraw leasingu są do Twojej dyspozycji.

Poznaj naszych partnerów

logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera