Samochody poleasingowe

Odbierz kluczyki w 24h!

Poniżej znajdziesz samochody po leasingu dostępne na naszym placu od ręki. Podpisz umowę i wyjedź wybranym przez Ciebie samochodem nawet tego samego dnia! Oferty zawarte w ogłoszeniach są orientacyjne i mogą być modyfikowane, o szczegóły zapytaj naszych specjalistów.

auta poleasingowe

Samochody po leasingu w IFL

Sprawdzone pojazdy poleasingowe

W Internetowym Funduszu Leasingowych dajemy możliwość zakupu sprawdzonych pod kątem technicznych i prawnym pojazdów poleasingowych różnych kategorii. Znajdziesz tu niemal każdego segmentu: samochody osobowe poleasingowe, poleasingowe samochody ciężarowe, samochody dostawcze poleasingowe, jak i czy poleasingowe motocykle, poleasingowe quady, a nawet autobusy poleasingowe, maszyny rolnicze po leasingu czy poleasingowe maszyny budowlane. Co więcej, sprawdzimy za Ciebie historię pojazdu oraz nie będziemy wnikać w historię BIK i KRD. Ofertę zakupu pojazdu poleasingowego kierujemy do klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych (w tym nowych firm oraz zadłużonych podmiotów).

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Samochody poleasingowe prezentowane na niniejszej stronie pochodzą z placów poleasingowych zlokalizowanych na terenie całej Unii Europejskiej. W zdecydowanej większości jednak są to pojazdy, które nie zostały wykupione przez leasingobiorców IFL.

Tak, wszystkie oferowane auta po leasingu były wcześniej używane przez co najmniej jednego leasingobiorcę. Jesteśmy w stanie wskazać historię każdego oferowanego pojazdu wraz z liczbą wcześniejszych właścicieli. Zapraszamy do kontaktu.

Samochody poleasingowe można kupić za gotówkę, jak również skorzystać z jednego z dwóch form leasingu: leasingu konsumenckiego lub leasingu operacyjnego. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami lub do skorzystania z naszego internetowego kalkulatora leasingu, aby poznać więcej szczegółów i móc wziąć auta używane w leasing z obniżonym wkładem własnym!

Po kliknięciu w daną ofertę można zapoznać się z najważniejszymi informacjami na temat pojazdu. Są to przede wszystkim: model, marka, rok produkcji, przebieg w kilometrach, silnik (pojemność silnika i moc silnika w KM), skrzynia biegów, kolor, rodzaj paliwa, liczba miejsc oraz orientacyjną wysokość raty. O więcej szczegółów zawsze warto dopytać naszych specjalistów.

Tak, zapewniamy leasing konsumencki, czyli leasing dla osób prywatnych, które chcą zakupić auto poleasingowe lub nowe auto wziąć w leasing. O szczegóły warto zapytać naszych doradców!

Leasing samochodu poleasingowego coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród konsumentów, jak i w obszarze firm. Przyczyn tego zjawiska jest wiele. Przede wszystkim możliwość zakupu samochodów używanych z finansowaniem w formie leasingu pozwala na korzystanie z pojazdu zanim leasingobiorca byłby w stanie uzbierać środki na zakup auta za gotówkę. Co więcej, leasing pozwala także na posiadanie auta klasy premium, nawet przy zarobkach niebędących powyżej średniej krajowej. Wybrany samochód jest przed przekazaniem kluczyków sprawdzany przez specjalistów z IFL, tak aby upewnić się, że klient otrzyma samochód sprawny i zgodny ze specyfikacją techniczną. Samochód poleasingowy wzięty w leasing to zatem idealny samochód dla wszystkich, którzy nie mają możliwości zakupu samochodu za gotówkę, ale chcą nabyć pojazd na rynku wtórnym z  pewną historią i możliwością jego spłaty w formie ratalnej.

W przeciwieństwie do większości podmiotów udzielających leasingu w Polsce, w IFL aby móc kupić auto po leasingu wystarczy spełnić minimum formalności. W przypadku zakupu za gotówkę, wystarczy posiadać dowód osoby oraz pieniądze na zakup pojazdu. W przypadku leasingu na firmę, poza dowodem osobistym konieczna jest jedynie wpłata początkowa oraz dostarczenie do umowy danych z CEIDG / KRS. W przypadku leasingu konsumenckiego, poza dowodem osobistym konieczna jest wpłata początkowa i dostarczenie do umowy danych osobistych.

Tak, nasz plac poleasingowy znajduje się w Radomsku. Na swojej stronie prezentujemy auta po leasingu na sprzedaż oraz pojazdy niektórych z naszych sprawdzonych partnerów, więc można przyjąć, że prowadzimy internetowy komis samochodów poleasingowych. Natomiast fizycznie dysponujemy własnym placem, na którym prowadzona jest w sposób tradycyjny sprzedaż jedynie części aut poleasingowych.

ikona-przedstawiajaca-dymki-chatowe
Zostaw wiadomość

Masz pytania?
Napisz do nas:
biuro@iflsa.pl

Doradca leasingowy

Twój specjalista ds. leasingu!

Potrzebujesz pomocy w wyborze oferty leasingu, formalnościach lub obliczeniu raty leasingu? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści do spraw leasingu są do Twojej dyspozycji.

Poznaj naszych partnerów

logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera