Leasing samochodów dostawczych

Weź samochód dostawczy w leasing!

Potrzebujesz samochodu dostawczego? Trafiłeś doskonale! W IFL możesz wziąć leasing na samochód dostawczy nawet jeśli jesteś nową firmą, z niekorzystną historią kredytową, podmiotem zadłużonym i wpisanym do baz BIK i/lub KRD. Sprawdź aktualne warunki leasingu w naszej firmie leasingowej! Odpowiemy niezwłocznie, najpóźniej w ciągu zaledwie 24 godzin!

Leasing samochodów dostawczych

Samochody dostawcze z finansowaniem

Internetowy Fundusz Leasingowy to jeden z liderów w zakresie leasingu samochodów dostawczych w Polsce. Zapewniamy zarówno leasing na nowe samochody dostawcze, jak i leasing na używane samochody dostawcze, zarówno dla małych i dużych firm, a także i osób prywatnym zainteresowanych zakupem mniejszego “dostawczaka” (samochodu dostawczego typu kombi).

Zalety leasingu samochodu dostawczego

Brak sprawdzania baz BIK i KRD, brak zainteresowania zdolnością kredytową, minimum formalności, szybka decyzja, długi okres finansowania, atrakcyjne warunki leasingu to jedynie kilka z zalet leasingu auta dostawczego w IFL. Przekonaj się o tym osobiście!

ikona-przedstawiajaca-swinke-skarbonke

Odlicz podatek VAT do 100%

Masz możliwość odliczenia do 100% podatku VAT z tytułu umowy leasingu!

ikona-przedstawiajaca-reke-z-gwiazdka

Decyzja "od ręki"

Ofertę na leasing samochodu osobowego otrzymasz w ciągu 24 godzin!

ikona-przedstawiajaca-trybiki-zegarowe

Możliwość zmiany rat

Dostosuj harmonogram spłaty rat leasingu do indywidualnych potrzeb!

Najczęściej leasingowane samochody dostawcze

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wśród klientów IFL biorących leasing na auto dostawcze używane i nowe są zarówno mali przedsiębiorcy z branży usługowej, jak i duże firmy posiadające szeroką gamę aut dostawczych. Znacznie mniej liczną, ale jednak, stanowią także klienci indywidualni, którzy nabywają auta dostawcze z finansowaniem ratalnym w formie leasingu leasingu konsumenckiego do celów prywatnych.

Nasza firma leasingowa zapewnia finansowanie pojazdów dostawczych w następujących formach: leasing operacyjny, leasing zwrotny, leasing konsumencki. Która forma finansowania jest najodpowiedniejsza dla Ciebie? Zapytaj o to koniecznie naszego doradcę leasingowego!

Leasingujemy wszystkie dostawczaki, bez względu na markę, model, moc silnika czy specyfikację techniczną:

  • mikrobusy dostawcze (np. Fiat Fiorino Van, Volkswagen Caddy, Renault Kangoo, Renault Express Van, Opel Combo Van, Citroen Berlingo Van, Citroen Jumpy),
  • furgony (np. Ford Transit Connect, Ford Transit Courier, Ford Tourneo Connect, Renault Trafic, Renault Master, Opel Vivaro, Fiat Scudo),
  • duże furgony  (np. Mercedes Sprinter, Fiat Ducato, Iveco Daily, Citroen Jumper),
  • pojazdy specjalistyczne (chłodnie, pojazdy z zabudową warsztatową, izotermy, lawety, autolawety),
  • pick-upy (np. Ford Ranger, Toyota Hilux, Isuzu D-Max),
  • samochody dostawcze z zabudową (np. mobilne sklepy, mobilne warsztaty, pojazdy do przewozu zwierząt).

Tak. Jako nieliczni w Polsce, nie weryfikujemy wpisów w bazach BIK i KRD. Darzymy zaufaniem naszych klientów i umożliwiamy leasing auta dostawczego na uczciwych zasadach.

Minimalny okres leasingu wynosi 24 miesiące (2 lata). Maksymalny czas trwania umowy leasingu wynosi 60 miesięcy (5 lat). W warunkach szczególnych, okres umowy leasingu może zostać wydłużony do 84 miesięcy (7 lat).

Doskonale sprawdzi się w tym przypadku nasz specjalny kalkulator rat leasingowych. Po jego wypełnieniu dowiesz się wszystkiego o racie leasingowej, wysokości wkładu własnego, warunkach umowy leasingowej.

Wysokość raty leasingu zależy przede wszystkim od wartości przedmiotu leasingu, okresu spłaty oraz opłaty wstępnej (wpłata własna leasingobiorcy). Możliwość finansowania z IFL obejmuje samochody używane i nowe – warto o tym pamiętać decydując się na leasing samochodu dostawczego.

ikona-przedstawiajaca-dymki-chatowe
Zostaw wiadomość

Masz pytania?
Napisz do nas:
biuro@iflsa.pl

Doradca leasingowy

Twój specjalista ds. leasingu!

Potrzebujesz pomocy w wyborze oferty leasingu, formalnościach lub obliczeniu raty leasingu? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści do spraw leasingu są do Twojej dyspozycji.

Poznaj naszych partnerów

logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera