Leasing ciągników siodłowych

Weź leasing na samochód ciężarowy!

W Internetowym Funduszu Leasingowym możesz nawet wziąć samochody ciężarowe w leasing! Co więcej, nie będziemy sprawdzać Twojej zdolności kredytowej, wpisów w BIK i KRD, ani płynności finansowej. Leasing pojazdu ciężarowego ma pomóc rozwinąć firmę, a zrozumiałe i szybkie procedury jego uruchomienia mają zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Właśnie taki leasing Ci zaproponujemy. Sprawdź!

Leasing aut ciężarowych

Leasing samochodów ciężarowych w IFL

Zalety leasingu samochodów ciężarowych

Jako fundusz leasingowy z polskim kapitałem i wieloletnim doświadczeniem, doskonale znamy realia prowadzenia biznesu w Polsce. Dlatego właśnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przyspieszając i upraszczając procedury do minimum, proponując indywidualne podejście do każdego leasingobiorcy, gwarantując stałe miesięczne raty leasingu, elastyczny okres finansowania i kompleksową obsługę.

ikona-przedstawiajaca-swinke-skarbonke

Do 100% odliczenia podatku VAT

Masz możliwość odliczenia do 100% podatku VAT z tytułu umowy leasingu

ikona-przedstawiajaca-reke-z-gwiazdka

Decyzja "od ręki"

Ofertę na leasing ciężarówki otrzymasz w ciągu 24 godzin!

Samochody nowe i używane

Leasingujemy nowe i używane samochody ciężarowe

Leasingowane marki samochodów ciężarowych

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Leasingiem aut ciężarowych w IFL najczęściej zainteresowane są firmy z sektora transportowego (ale i nie tylko). Wśród naszych klientów są podmioty poszukujące kosztów firmowych oraz firmy, dla których leasing ciągnika siodłowego jest korzystniejszą formą finansowania niż zakup auta. Leasingobiorcą natomiast może zostać każdy przedsiębiorca posiadający NIP (w tym także rolnicy oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską).

Koszt leasingu ciężarówki jest uzależniony od takich zmiennych jak: wartość pojazdu, wysokość wpłaty własnej, okres trwania umowy.

W Internetowym Funduszu Leasingowym leasingujemy wszystkie nowe i używane pojazdy ciężarowe, tj.: ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon, samochody ciężarowo-osobowe.

Minimalny czas leasingu samochodu ciężarowego wynosi 24 miesiące (2 lata). Maksymalny okres trwania umowy leasingu na samochód ciężarowy wynosi 60 miesięcy (5 lat). W warunkach szczególnych, okres umowy leasingu może zostać wydłużony do 84 miesięcy (7 lat).

Podobnie jak inne firmy leasingowe, także i my zapewniamy zakup dowolnego pojazdu ciężarowego w ramach następujących produktów finansowych: leasing operacyjny, leasingu zwrotny, leasing konsumencki.

Tak. W IFL możliwy jest leasing ciężarówek (pojazdów o masie całkowitej powyżej 3,5 tony) z dowolnego kraju należącego do Unii Europejskiej.

Tak, zapewniamy leasing na używane samochody ciężarowe, które nie przekroczyły 10 lat.

Najprostszą metodą będzie wypełnienie wszystkich pól formularza w naszym kalkulatorze leasingowym i wysłanie go. W ciągu 24 godzin nasz doradca leasingowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę finansowania, w której zaprezentowana zostanie również wysokość rat za przedmiot leasingu.

Oczywiście! Jeśli szukasz samochodu na leasing, to trafiłeś doskonale. W IFL oferujemy także leasing samochodów osobowych (w tym samochodów elektrycznych), leasing samochodów dostawczych, leasing motocykli, leasing quadów, leasing maszyn budowlanych oraz leasing maszyn rolniczych.

IFL jest w gronie najlepszych firm leasingowych między innymi dlatego, że umożliwia leasing ciężarówki każdej firmie – nowym firmom, podmiotom zadłużonym wpisanym do baz BIK lub KRD, o niekorzystnej historii finansowej lub z brakiem historii. Co więcej, zapewniamy minimum formalności, możliwość finansowania z niską wpłatą własną (wpłata własna może wynosić od 10% do 45% przedmiotu leasingu) i elastyczny harmonogram rat leasingowych.

ikona-przedstawiajaca-dymki-chatowe
Zostaw wiadomość

Masz pytania?
Napisz do nas:
biuro@iflsa.pl

Doradca leasingowy

Twój specjalista ds. leasingu!

Potrzebujesz pomocy w wyborze oferty leasingu, formalnościach lub obliczeniu raty leasingu? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści do spraw leasingu są do Twojej dyspozycji.

Poznaj naszych partnerów

logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera