Leasing samochodów elektrycznych

Weź auto elektryczne w leasing!

Interesuje Cię leasing na samochód elektryczny używany lub nowy? Trafiłeś znakomicie! W IFL zapewniamy finansowanie pojazdów elektrycznych dowolnej marki, dla klientów indywidualnych i biznesowych, także nowych, zadłużonych, wpisanych do baz BIK i KRD oraz z niekorzystną historią finansową. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Leasing samochodów elektrycznych

Dlaczego warto?

Błyskawiczna kalkulacja leasingu, przedstawienie oferty na leasing elektryka do 24 godzin, przejrzyste zasady udzielania leasingu, minimum formalności, niesprawdzanie wpisów w bazach BIK i KRD oraz atrakcyjne finansowanie to zaledwie fragment korzyści, które czekają na leasingobiorców IFL. Przekonaj się o osobiście, jak wygląda współpraca z nami!

ikona-przedstawiajaca-swinke-skarbonke

Odliczysz do 100% podatku VAT

Masz możliwość odliczenia do 100% podatku VAT z tytułu umowy leasingu

ikona-przedstawiajaca-reke-z-gwiazdka

Decyzja "od ręki"

Ofertę na leasing samochodu elektrycznego otrzymasz w ciągu 24 godzin!

ikona-przedstawiajaca-trybiki-zegarowe

Możliwość zmiany rat

Jesteśmy w stanie dostosować harmonogram spłaty rat leasingu do Twoich potrzeb!

Najczęściej leasingowane samochody elektryczne

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze oraz spółki z całej Polski.

Minimalny okres zawarcia umowy leasingu wynosi 24 miesiące (2 lata). Maksymalny czas trwania umowy wynosi 60 miesięcy (5 lat). Istnieje możliwość jego wydłużenia po spełnieniu określonych warunków. O szczegóły warto zapytać naszego specjalistę leasingowego!

W warunkach szczególnych, okres umowy leasingu może zostać wydłużony do 84 miesięcy (7 lat).

Nie finansujemy pojazdów elektrycznych pochodzących z innych kontynentów niż Europa. Leasing pojazdu elektrycznego jest możliwy dla pojazdów z całej Unii Europejskiej.

Program “Mój elektryk” to program umożliwiający zakup samochodu zeroemisyjnego (elektrycznego lub wodorowego) z państwowymi dopłatami przez osoby fizyczne oraz firmy, jednostki sektora finansów publicznych, instytuty badawcze, stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie, rolnicy indywidualni oraz kościoły i inne związki wyznaniowe. Wsparciem finansowym objęte są wodorowe i elektryczne samochody osobowe, samochody dostawcze z napędem elektrycznym lub wodorowym. W ramach programu Mój elektryk nie przewidziane jest zatem dofinansowanie do zakupu samochodów hybrydowych. Korzystając z oferty na leasing samochodu elektrycznego w IFL, istnieje możliwość wzięcia udziału w programie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zapytam o możliwość dofinansowania naszego doradcę!

Ile kosztuje leasing samochodu elektrycznego? To zależy. Rata leasingu samochodu elektrycznego, a konkretnej jej wysokość, uzależniona jest przede wszystkim od takich elementów jak:

 • wartość pojazdu elektrycznego,
 • okres leasingu (czasu trwania umowy),
 • opłaty wstępnej (wysokość wpłaty własnej).

W przypadku elektryków warto również wziąć pod uwagę możliwość dofinansowania jaką zapewnia Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska  Gospodarki Wodnej.

W IFL leasing elektryka możliwy jest w następujących formach:

 • leasing operacyjny,
 • leasing zwrotny,
 • leasing konsumencki.

Napisz do nas i dowiedz się, która forma finansowania będzie dla Ciebie najkorzystniejsza!

Leasing elektryków w IFL obejmuje pojazdy elektryczne dowolnej marki i modelu. Najczęściej jednak leasingujemy takie pojazdy elektryczne jak:

 • Tesla 3
 • Nnissan Leaf
 • BMW i3
 • Volkswagen ID.3
 • Renault Zoe
 • Hyundai Kona Electric
 • Kia e-Niro
 • Audi e-tron
 • Chevrolet Bolt EV
 • Polestar 2
ikona-przedstawiajaca-dymki-chatowe
Zostaw wiadomość

Masz pytania?
Napisz do nas:
biuro@iflsa.pl

Doradca leasingowy

Twój specjalista ds. leasingu!

Potrzebujesz pomocy w wyborze oferty leasingu, formalnościach lub obliczeniu raty leasingu? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści do spraw leasingu są do Twojej dyspozycji.

Poznaj naszych partnerów

logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera