Leasing samochodu osobowego

Weź leasing na samochód osobowy!

Samochody osobowe w leasingu? Tak, to możliwe! Co więcej, leasing samochodu osobowego może wziąć zarówno osoba prywatna, jak i firma (także nowa, zadłużona, wpisana w BIK i KRD). Oferta IFL na leasing samochodu obejmuje zarówno auta nowe, jak i używane. Sprawdź koniecznie!

Leasing samochodu osobowego

Leasing samochodów osobowych w IFL

Zalety leasingu samochodu osobowego

Potrzebujesz auta w leasing i poszukujesz najlepszych i najszybszych rozwiązań bez zbędnych formalności i skomplikowanych procedur? Niezależnie od tego czy prowadzisz działalność i chcesz użytkować samochód służbowy w leasingu dla firm czy też szukasz leasingu auta na osobę prywatną, nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje i spełni Twoje oczekiwania. Co więcej, nasi specjaliści pomogą Ci wyruszyć w drogę nowym samochodem nawet w ciągu 3 dni od złożenia wniosku! Dodatkowo pomożemy Ci wybrać wymarzony samochód, a w przypadku gdy preferujesz leasing auta używanego, sprawdzimy jego stan techniczny przed uruchomieniem finansowania i – specjalnie dla Ciebie, będziemy negocjować jego cenę z dostawcą.

Zasady leasingu samochodów osobowych

Jakie są zasady leasingu aut osobowych?

W IFL zasady leasingu samochodu osobowego są banalnie proste. Wystarczy jedynie wybrać odpowiadający Ci model samochodu i złożyć zapytanie ofertowe przez kalkulator leasingu, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h w celu omówienia oferty. Pomoże Ci dopełnić prostych formalności, abyś mógł wyruszyć w drogę wybranym przez Ciebie pojazdem w ciągu najpóźniej kilku dni.

Leasing auta to najprostsze, a z nami również najszybsze rozwiązanie, gdy marzysz o posiadaniu własnego samochodu. Finansujemy auta używane i nowe. Jeśli poszukujesz samochodu poza granicami Polski, nie stanowi to dla nas problemu. Wiemy, że znalezienie odpowiedniego auta może stanowić nie lada wyzwanie, dlatego w naszym finansowaniu możliwy jest leasing auta z Niemiec, Francji, Włochy, jak i całej Unii Europejskiej. Zarejestrujemy Twój pojazd bezpośrednio na podstawie dokumentów zagranicznych, sprawdzając za Ciebie ich poprawność i oszczędzając Twój czas.

Warunki leasingowania

Rodzaj przedmiotu leasingu:

Nowe i używane samochody osobowe

Rodzaj finansowania:

Leasing operacyjny, leasing konsumencki, leasing zwrotny

Waluta:

Leasing: PLN

Wpłata własna:

od 10%

Okres leasingu:

od 24 do 60 miesięcy

Stopa procentowa:

Stała przez cały okres trwania umowy

leasing auta osobowego
Dla kogo jest leasing samochodu?

Ofertę na leasing osobowego samochodu kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm.

samochód osobowy w leasing
Jakie rodzaje leasingu są możliwe?

Zapewniamy leasing operacyjny samochodu osobowego, leasing zwrotny samochodu osobowego oraz leasing konsumencki samochodu osobowego.

Auto leasing
Jakie marki pojazdów osobowych można wziąć w leasing?

Finansujemy zakup mniej i bardziej znanych marek pojazdów osobowych. W skrócie – leasingujemy wszystkie marki i modele aut osobowych!

Auto leasing w IFL. Poznaj zalety!

Jako prężnie działająca instytucja finansowa z wieloletnim doświadczeniem oraz najwyższej klasy specjalistami w obszarze leasingu pojazdów osobowych, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.

ikona-przedstawiajaca-swinke-skarbonke

Do 100% odliczenia podatku VAT

Masz możliwość odliczenia do 100% podatku VAT z tytułu umowy leasingu

ikona-przedstawiajaca-reke-z-gwiazdka

Decyzja "od ręki"

Ofertę na leasing samochodu osobowego otrzymasz w ciągu 24 godzin!

ikona-przedstawiajaca-trybiki-zegarowe

Możliwość zmiany rat

Jesteśmy w stanie dostosować harmonogram spłaty rat leasingu do Twoich oczekiwań!

Najczęściej leasingowane marki pojazdów

Leasing auta osobowego i nie tylko!

Leasing auta osobowego to jedna z form finansowania zakupu nowego lub używanego pojazdu dowolnej marki. To również najczęściej wybierany wariant współpracy z IFL zarówno przez klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Warto jednak wskazać, że jako fundusz leasingowy mamy znacznie szerszą ofertę. Zapewniamy finansowanie między innymi także takich pojazdów jak: samochody elektryczne, autobusy, samochody dostawcze, samochody ciężarowe, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, motocykle, a nawet quady.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nie finansujemy pojazdów pochodzących z USA i Kanady, natomiast leasing samochodowy jest możliwy dla pojazdów z całej Unii Europejskiej.

Ten typ finansowania zakupu pojazdu określany jest jako: leasing konsumencki. Jeśli zatem potrzebujesz leasing na samochód bez firmy na osobę prywatną, wystarczy jedynie Twój dowód osobisty i prawo jazdy. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej, aby zostać właścicielem pojazdu. Auta w leasingu konsumenckim objęte są dokładnie takimi samymi warunkami cenowymi, jak samochody w leasingu operacyjnym.

Część firm leasingowych nie wyraża zgody na korzystanie z leasingowanego samochodu poza granicami Polski. W IFL jest inaczej. Jeśli jest Ci potrzebne auto do pracy poza granicami kraju, nasza oferta stanowi idealne rozwiązanie. Będziesz mógł korzystać z niego na terenie całej Unii Europejskiej!

Posiadasz już samochód i potrzebujesz wolnej gotówki? Możesz zwiększyć swoją płynność finansową, realizując z nami finansowanie w leasingu zwrotnym. W takiej sytuacji jesteś jednocześnie zarówno dostawcą przedmiotu leasingu, jak i leasingobiorcą. Leasing zwrotny to forma finansowania, która w IFL obejmujemy samochody używane, nawet 8-letnie. Wspólnie dokonujemy wyceny pojazdu w różnych płaszczyznach, a następnie proponujemy satysfakcjonującą obie strony cenę. Warunkiem przystąpienia do leasingu jest faktura z pełnym VATem na finansowany przedmiot leasingu. O szczegóły zapytaj naszych specjalistów ds. leasingu.

Tak. Twoja historia finansowa nie ma dla nas znaczenia. Ufamy naszym klientom dlatego leasing auta bez weryfikacji w BIK czy KRD nie jest dla nas problemem. Twoje negatywne wpisy w bazach kredytowych nie będą miały żadnego wpływu na decyzję o finansowaniu wybranego przez Ciebie pojazdu.

Nasza standardowa oferta leasingowa samochodu osobowego obejmuje finansowanie pojazdów o wartości pomiędzy 20 tys. a 290 tys. zł brutto. Jeśli interesuje Cię zakup droższego auta osobowego, skontaktuj się z nami.

Minimalny okres finansowania wynosi 24 miesiące (2 lata). Maksymalny czas trwania umowy wynosi 60 miesięcy (5 lat).

Finansujemy nawet 10-letnie pojazdy, jednak aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo, stan techniczny pojazdu jest każdorazowo gruntownie sprawdzany przez rzeczoznawcę przed zakupem.

Pracujesz za granicą i chciałbyś użytkować swój przedmiot leasingu poza granicami kraju? Interesuje Cię leasing auta w Niemczech lub Francji? Nic nie stoi na przeszkodzie. Zapoznaj się z naszą ofertą! Złóż wniosek leasingowy już teraz, a my zadbamy o to, aby dostarczyć Ci niezbędny do wykonywania pracy samochód dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz.

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy internetowy kalkulator leasingu samochodu. Jeśli interesuje Cię leasing osobówki, to będzie to właściwe miejsce, aby szybko poznać niezobowiązujące warunki umowy leasingowej, w tym wysokość raty leasingu.

Tak. U nas możesz mieć elektryczny samochód w leasingu operacyjnym, zwrotnym i konsumenckim. Zapytaj o szczegóły naszego doradcę leasingowego!

Po zmianie przepisów, od stycznia 2019 roku do kosztów uzyskania przychodów możliwe jest ujęcie wydatków związanych ze spłatą rat leasingowych wartości początkowej samochodu osobowego wraz z nieodliczonym podatkiem do wysokości 150 000 zł. Część odsetkową można w całości zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu.

ikona-przedstawiajaca-dymki-chatowe
Zostaw wiadomość

Masz pytania?
Napisz do nas:
biuro@iflsa.pl

Doradca leasingowy

Twój specjalista ds. leasingu!

Potrzebujesz pomocy w wyborze oferty leasingu, formalnościach lub obliczeniu raty leasingu? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści do spraw leasingu są do Twojej dyspozycji.

Poznaj naszych partnerów

logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera
logo-partera