Kalkulator leasingu

Oblicz ratę leasingu

Kalkulator leasingu samochodu od IFL umożliwia samodzielne obliczenie rat leasingu na samochód, online – bez wychodzenia z domu. Sprawdź, jakie to proste!

  Skorzystaj z kalkulatora i oblicz wysokość raty!

  pola oznaczone * są obowiązkowe

  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest Internetowy Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą w Krakowie, z którym można skontaktować się poprzez e-mail na adres biuro@iflsa.pl, a w sprawie przetwarzania danych na adres iodo@iflsa.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu odpowiedzi na zgłoszenie. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności

  Kalkulator leasingowy - oblicz leasing online!

  Kalkulator leasingowy to narzędzie do samodzielnego obliczania rat leasingu. Dzięki niemu kalkulacja leasingu nigdy nie była taka prosta. Wystarczy wskazać rok produkcji samochodu, wartość brutto pojazdu oraz okres leasingu, aby otrzymać propozycję leasingu od Internetowego Funduszu Leasingowego – jednej z najprężniej rozwijających się firm leasingowych w Polsce.

  Dlaczego warto?

  Korzyści z leasingu w IFL

  Jesteśmy prężną instytucją finansową z wieloletnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Dzięki temu ufa nam aż tylu klientów.

  Użyj kalkulatora rat leasingowych i sprawdź, jak niska może być miesięczna rata leasingu!

  ikona-przedstawiajaca-swinke-skarbonke

  Do 100% podatku VAT

  Leasingobiorca może odliczyć 100% VAT od opłat leasingowych!

  ikona-przedstawiajaca-reke-z-gwiazdka

  Decyzja "od ręki"

  Decyzję o przyznaniu leasingu otrzymasz szybciej, niż gdziekolwiek indziej!

  ikona-przedstawiajaca-trybiki-zegarowe

  Samodzielna zmiana

  Interesuje Cię zmiana wysokość rat po zawarciu umowy leasingowej? Masz taką możliwość!

  Kalkulator leasingu samochodu

  Kalkulator leasingu samochodu osobowego pozwala uzyskać najlepszy leasing spośród dostępnych w innych firmach leasingowych specjalizujących się w tzw. leasingu bez baz.

  Warto pamiętać, że jako jedni z nielicznych funduszy leasingowych, oferujemy leasing bez BIK i KRD! Oznacza to, że leasing samochodu mogą uzyskać również osoby prywatne i firmy, które dla innych leasingodawców są mało wiarygodne lub finansowo nieopłacalne!

  FAQ

  Najczyściej zadawane pytanie i odpowiedzi

  Na pewno nie ma konieczności, aby zrobić to samodzielnie. Aby obliczyć leasing wystarczy uzupełnić pola w kalkulatorze leasingowym online. W odpowiedzi zwrotnej uzyska się dokument, w którym będą wskazane wszystkie koszty związane z leasingiem (tj. opłaty wstępne, prowizje, koszty ubezpieczenia i ewentualne opłaty dodatkowe).

  Obliczenie miesięcznej raty w kalkulatorze leasingu jest bardzo proste. Wystarczy wpisać w pola swoje dane osobowe, wybrać datę produkcji samochodu, wartość brutto pojazdu oraz okres leasingu. Po akceptacji niezbędnych zgód oferta leasingu trafi na Twoją skrzynkę e-mail w ciągu kilku minut.

  Wartym podkreślenia jest fakt, iż w IFL można podpisać umowę na leasing, bez konieczności wizyty w Krakowie! To wygodny sposób, z którego korzysta większość naszych klientów.

  Niniejszy kalkulator leasingu pozwala poznać ofertę leasingu auta osobowego od Internetowego Funduszu Leasingowego. To zdaniem wielu najlepszy leasing dla zadłużonych, zarówno osób prywatnych, jak i firm oraz nowych podmiotów gospodarczych.

  Wartość, którą podaje kalkulator leasingowy nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Jest to propozycja leasingu (symulacja leasingu), dzięki której możliwe jest poznanie przykładowej kalkulacji raty leasingu dla wybranego pojazdu i okresu finansowania. Całkowity koszt leasingu (czyli ostateczna kalkulacja) będzie wskazany po określeniu przez użytkownika takich parametrów jak: wysokość wkładu własnego, rodzaj leasingu (leasing zwrotny, leasing operacyjny, leasing konsumencki), wartość pojazdu oraz okres finansowania. Kalkulacja leasingu i ogólne warunki leasingu są wysyłane pod wskazany w formularzu adres e-mail.

  Wartości wskazane w naszym kalkulatorze leasingu w pełni oddają rzeczywistość. Jeśli badanie techniczne pojazdu nie wykaże nieprawidłowości, oferta nie zmieni swoich warunków. Należy jednak pamiętać, że istnieje możliwość zmiany wysokości wpłaty własnej lub okresu leasingu, aby zmienić również parametry oferty. Niemniej jednak leasing samochodów osobowych to temat bardzo obszerny i często wymaga doprecyzowania (np. poznania preferowanej formy finansowania lub wysokości wkładu własnego).

  Wariant leasingu to element pomijany na etapie kalkulacji. Jest uszczegółowiany w kolejnych krokach, po kontakcie z naszym doradcą ds. leasingu.

  W tym momencie nie, ale jeśli jesteś zainteresowany zakupem maszyn i urządzeń podlegającym rejestracji na leasing, możesz śmiało skontaktować się z naszym doradcą leasingowym. Zaproponuje Ci najlepszy leasing z możliwych w IFL

  Tak, kalkulator leasingowy online opublikowany na niniejszej stronie można traktować jako kalkulator leasingu konsumenckiego, ale i nie tylko.

  Tak, leasing operacyjny to najczęściej oferowana przez nas forma leasingu. Wynik z kalkulatora leasingowego może stanowić podstawę do rozmów z naszymi specjalistami leasingowymi o udzieleniu leasingu operacyjnego.

  Tak, naszymi klientami są głównie osoby i firmy wpisane do baz BIK, BIG i/lub KRD. Nasz kalkulator umożliwia samodzielne obliczenie raty przedmiotu leasingu osobom i firmom widniejącym w wyżej wymienionych bazach, jak również podmiotom, które nie mają trudności w spłacie swoich zobowiązań.

  Tak, zgłoś się do naszego doradcy w celu dopasowania wysokości wpłaty własnej, okresu leasingu i wysokości raty leasingu do Twoich możliwości. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że inne firmy leasingowe zwracają uwagę na wkład własny, długość okresu leasingu, oceny Państwa firmy, wysokość wykupu, działalność gospodarczą (w tym historię i jej kondycję finansową) i inne elementy, wysokość raty leasingowej w Internetowym Funduszu Leasingowym z pewnością będzie należeć do jednej z najatrakcyjniejszych w Polsce.

  Nasz internetowy kalkulator leasingowy umożliwia porównanie warunków leasingu dla 24, 26, 48 i 60 miesięcy. Jeśli interesuje Cię dłuższy okres leasingu – napisz do nas wskazując markę, model, rok produkcji i wartość samochodu.

  Korzystają z naszego kalkulatora leasingu nie ma potrzeby wskazywania liczby pokonywanych kilometrów. Dlaczego? Ponieważ samochód ma służyć Tobie bez ograniczeń – taką wyznajemy zasadę.

  Oferta, którą przesyła kalkulator rat leasingu jest ważna 14 dni od momentu wypełnienia formularza.

  Wkład własny to określenie tożsame z innymi określeniami, tj.: opłata wstępna czy czynsz inicjalny. Jest to jednorazowy wydatek związany z zawarciem i uruchomieniem umowy leasingowej. Po jego poniesieniu następuje wydanie przedmiotu leasingu.

  Minimalna wysokość opłaty wstępnej (wkładu własnego) w Internetowym Funduszu Leasingowym wynosi 10% wartości brutto leasingowanego samochodu.

  Jeśli nie planujesz zakupu samochodu i zależy Ci na minimalizowaniu kosztów utrzymania floty, to wynajem długoterminowy może okazać się korzystniejszy. Niemniej musisz pamiętać, że wynajem auta jest droższy od leasingu, jeśli chodzi o miesięczną ratę czynszu.

  Podsumowując, jeśli planujesz wziąć samochód osobowy w leasing lub inny pojazd, który podlega rejestracji (np. takiej jak: ciągniki siodłowe, samochody dostawcze, pojazdy budowlane) musisz spełnić minimalne wymogi: mieć ważny dowód osobisty, nieograniczone prawo do podejmowania czynności prawnych (aby móc zawrzeć umowę na leasing) oraz środki na pokrycie wpłaty własnej. To sprawi, że będziemy mieć możliwość sfinansowania Twoich potrzeb. Pamiętaj – prezentacja oficjalnej oferty (w tym warunków umowy) następuje po wskazaniu przez Ciebie wszystkich niezbędnych informacji. Wysokość wpłaty własnej ma wpływ na ostateczną wysokość rat jakie będziesz uiszczać (rata miesięczna). Im będzie wyższa, tym niższe będą raty.

  ikona-przedstawiajaca-dymki-chatowe
  Zostaw wiadomość

  Masz pytania?
  Napisz do nas:
  biuro@iflsa.pl

  Doradca leasingowy

  Twój specjalista ds. leasingu!

  Potrzebujesz pomocy w wyborze oferty leasingu, formalnościach lub obliczeniu raty leasingu? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści do spraw leasingu są do Twojej dyspozycji.

  Poznaj naszych partnerów

  logo-partera
  logo-partera
  logo-partera
  logo-partera
  logo-partera
  logo-partera
  logo-partera